Városlista
2025. április 10, csütörtök - Zsolt

Hírek

2022. Február 16. 12:02, szerda | Belföld
Forrás: mti/fotók: police.hu

Gyomrában csempészte a kokaint, lebukott

Gyomrában csempészte a kokaint, lebukott

Kokaincsempészt fogtak el a rendőrök hétfőn Budapesten - írta a police.hu szerda reggel.

A rendőrök egy Belgiumból érkező nigériai férfit vontak intézkedés alá, miután "nemzetközi bűnügyi együttműködés keretében" információt kaptak.

Meghallgatása során a férfi zavaros, kitérő, ellentmondó válaszokat adott a kérdésekre, a felajánlott üdítőből nem kért, ami erősítette azt a gyanút, hogy a testében kábítószert csempészhetett Magyarországra - írták.

A férfit előállították, majd a Semmelweis Egyetem CT Diagnosztikai Részlegébe szállították. A CT-vizsgálat során megállapították, hogy hasüregében harminc kapszula formájú idegen test található - áll a közleményben.

A Péterfy Kórház Klinikai Toxikológiáján a testéből kiszedték a kapszulákat, amelyekben összesen 330 gramm fehér színű anyagot, az
elsődleges szakértői vélemény szerint kokaint foglaltak le. A lefoglalt kábítószer feketepiaci értéke több mint 8 millió forint - írták.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld

Magyar módszerrel a kiégés ellen

Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!

2025. Április 10. 07:11, csütörtök | Belföld

Kitartóan veszik az államkötvényt a magyarok

ÁKK: töretlen a lakosság bizalma az állampapírok iránt.

2025. Április 10. 07:09, csütörtök | Belföld

Nagy István: továbbra sincs új kitörés, a kormányülésen is napirenden volt a védekezés

Továbbra sincs új kitörés, eredményes védekezés a ragadós száj- és körömfájás ellen - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra szerdán feltöltött videóban.

2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal

A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre