Hírek
2018. Április 19. 07:23, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset miatt Polgárnál lezárták az M3-ast

Halálos baleset miatt Polgárnál lezárták az M3-as autópályát Budapest felé - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság csütörtök hajnalban az MTI-vel.
Tájékoztatásuk szerint egy nyerges vontató és egy személyautó ütközött össze az autópálya Budapest felé vezető oldalán, a Hajdú-Bihar megyei Polgár közelében. Egy ember meghalt, a balesetnek egy sérültje is van.
A műszaki mentést a tiszaújvárosi hivatásos tűzoltók végzik. Az érintett sztrádaszakaszt teljes szélességében lezárták a forgalom elől a főváros felé vezető oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 11. 07:50, péntek | Belföld
Orbán Viktor: akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből!
Akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből! - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön, Facebook-oldalán.
2025. Április 11. 07:49, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: jövő héten kezdik postázni a szavazólapokat Ukrajna EU-csatlakozásáról
Jövő héten kezdik postázni az Ukrajna uniós csatlakozásáról szóló véleménynyilvánító szavazás szavazólapjait - közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. Április 11. 07:48, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: magyar vállalat építi az Egyiptomot Európával összekötő optikai kábelt
A 4iG magyar telekommunikációs vállalat mintegy 2800 kilométernyi optikai kábellel köti össze Európát és Egyiptomot a tenger alatt, így biztosítva nagysebességű internetkapcsolatot
2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld
Magyar módszerrel a kiégés ellen
Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!