Hírek
2017. Május 22. 11:06, hétfő |
Helyi
Forrás: BAON
Halasi győzelem a KHTK fölött
Különösebb tétje nem volt a Kiskunhalas-Kiskunfélegyhzi HTK megyei I. osztályú labdarúgó mérkőzésnek a vendégek szempontjából, mivel már a harmadik helyet bebiztosították maguknak.
Ettől függetlenül változatos mérkőzést láthatott a kisszámú közönség.
Az első percekben az keltett izgalmat a félegyházi játékosok és a szurkolók körében, hogy a játékvezető több esetben is tévesen ítélt meg helyzeteket. Sajnálatos módon ez szinte az egész mérkőzést végig kísérte, amiben a partjelzői is partnerek voltak. Bár a kiskunfélegyháziak tetszetősebben játszottak mégis a hazaiak rúgták az első gólt. Eduardot a tizenhatosról kilökték a játéktéren kívülre, amiért a játékvezető büntetőt ítélt, amit Gomez értékesített. Ettől kezdve nyugodtabban játszottak a hazaiak, de a sokpasszos támadásokat továbbra is a vendégek vezették.
A második félidő vége eseménydús volt. Először Gomez talált újra a kapuba, majd Medgyesi szépített. A hazaiak biztos győzelmét a 88. percben a csereként beállt Farkas biztosította be.
Faddikorr Kiskunhalas–Kiskunfélegyházi HTK 3–1 (1–0)
Kiskunhalas, 90 néző. Vezette: Stefánovits (Szlavikovics, Szabó G.)
Kiskunhalas: Gerner – Simtchatcha (Ács), Dordevic, Eduard (Csikós), Sorin, Szabó T., Gomez, Bogdán, Brindza (Farkas), Csáki (Vágó), Tandari. Edző: Marinko Stetakovic
Kiskunfélegyházi HTK: Oroszi – Virágh, Sándor, Valkai, Marsa, Ábel, Medgyesi, Szabó A. (Vojtovics), Palásti, Tóth I., Makai. Edző: Ozsváth Ferenc
Gól: Gomez (38., 77.), Farkas (88.), ill. Medgyesi (84.). Kiállítva (Virágh 90.)
(Fotó: Szentirmay Tamás - BAON)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 09:50, kedd | Helyi
Időutazás a Kiskunfélegyházi Városháza tornyában
A szecessziós városháza nemcsak építészeti élmény, hanem egy darabka történelem és bepillantás a város irányításába is.
2026. Május 04. 21:13, hétfő | Helyi
Műszaki állomás gyulladt ki Kiskunfélegyházán
A Csólyosi útra helyi és kecskeméti tűzoltókat riasztottak.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
