Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2015. Február 18. 14:00, szerda | Belföld
Forrás: bacsmegye.hu

Halászlépárbajon csap össze Szeged és Baja

Halászlépárbajon csap össze Szeged és Baja

A magyar halászlé két fővárosának legprofibb mesterei mérkőznek meg egymással pénteken.

Ahány ház, annyi halászlé, de egy dologban biztosak lehetünk; a halászlé két fővárosa Baja és Szeged. Szinte lehetetlen dönteni, hogy melyik a jobb, de mi most mégis megpróbálkozunk vele.

A III. Budapesti Halfesztiválon a két legkedveltebb halászlé módozat legprofibb képviselői mérkőznek meg egymással. A bajaiak csapatában találhatjuk Ádám Pétert, a Bajai Halászléfőző Bajnokok Klubjának elnökét illetve Csémi László és Kolmann Péter többszörös Halfőző Bajnokokat. A szegedi csapat vezetője, Frank Sándor a Szegedi Halászcsárda tulajdonosa, Venesz díjas mesterszakács, így minden bizonnyal izgalmas versenynek lehetünk majd szemtanúi.

A zsűrit a nagyérdemű közönség alkotja, pénteken, február 20-án 17 és 19 óra között a Vajdahunyad várban mindenki beszállhat a bírálóbizottságba. A párbaj Király Viktor koncertjével zárul majd.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború

Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést