Hírek
2015. Június 01. 07:59, hétfő |
Helyi
Forrás: -Szerk.-
Hangszersimogató a Gyermeknapon

A Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár "hangszersimogatót" és hangszerbemutatót tartott május 31-én Kiskunfélegyházán a Városi Gyermeknapon.
A Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár "hangszersimogatót" és hangszerbemutatót tartott május 31-én Kiskunfélegyházán a Városi Gyermeknapon.
Az új kezdeményezés rendkívül sikeresnek bizonyult. Folyamatosan érkeztek az apró és nagyobbacska jelentkezők, hogy kezükbe vehessenek egy brácsát, megnyomhassák a harmonika billentyűit vagy éppen püfölhessék a dobfelszerelést.
Sok gyermeknek most adódott meg a lehetőség először, hogy hangszereket próbálhasson ki, néhány szülő pedig most tudta meg, hogy gyermekének jó ritmusérzéke és tehetsége van a zenetanuláshoz.
A kis növendékjelölteket tárt karokkal várja a zeneiskola, a Rocktár oktatóterme és a zenei táborok. Az első lépés megtörtént, most a szülők jönnek!
A Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár ezúton is köszönetét fejezi ki Manninger Lencsi és Kisgyőri Krisztián népzenészeknek a hangulatos segítséget a rendezvényen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 14. 14:24, hétfő | Helyi
Szakmakóstoló tábor a Mezgében
2025. Július 13. 07:25, vasárnap | Helyi
Hírek az Ótemplomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP
2025. Július 13. 07:24, vasárnap | Helyi
Hírek a Szent István templomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP