Hírek
2017. November 12. 05:01, vasárnap |
Bulvár
Forrás: police.hu
Hattyút mentettek a rendőrök a fővárosban
A sérült állat a Rákos-patakban volt.
Bejelentés érkezett november 11-én 13 óra 26perckor a Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába, mely szerint Budapest XIV. kerületében lévő Rákos-patakban egy sérült hattyú van a vízben. A bejelentés alapján a zuglói járőrök megtalálták a hattyút és az állat mentése érdekében azonnal intézkedtek.
A rendőrök a legyengül és sérült hattyút kimentették a vízből, majd a Fővárosi Állat-és Növénykert Természetvédelmi Mentőhelyre szállították.

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 11. 07:41, kedd | Bulvár
Szijjártó Péter lett a Budapest Honvéd elnöke
2025. November 10. 07:43, hétfő | Bulvár
Dubai a milliomosok számára a legvonzóbb város
Dubai lett a vagyonos magánszemélyek számára a legvonzóbb város a Savills londoni székhelyű globális ingatlanpiaci szolgáltató által készített rangsorban.
2025. November 06. 07:37, csütörtök | Bulvár
Január végén kerül a mozikba a Magyar menyegző című film
2025. November 05. 07:35, szerda | Bulvár
Sziget - Újra magyar kézben a fesztivál
Újra magyar kézben a Sziget. Európa egyik legnagyobb fesztiválja az eddigi menedzsmenttel és szervezői csapattal, az egykori alapító, Gerendai Károly stratégiai vezetésével vág neki a 2026-os rendezvény szervezésének.
