Hírek
2019. Június 03. 21:46, hétfő |
Helyi
Forrás: delmagyar.hu
Heten sérültek meg egy balesetben Kiskunfélegyházánál (fotógalériával)

Heten sérültek meg súlyosan, amikor két személygépkocsi ütközött a 451-es főút kiskunfélegyházi elkerülő szakaszán.
Csongrád felől haladt a Toyota személygépkocsi, amikor neki balról a Csanyi útról érkező Audi nem adott neki elsőbbséget és összeütköztek - olvasható a Delmagyar internetes hírportál hasábjain.
A baleset következtében a Toyota az út széli árokba csapódott. A benne utazó utast a tűzoltók csak feszítő vágó segítségével tudták kiszabadítani. A balesetben összesen heten sérültek meg. A helyszínre öt mentőautó és két mentőhelikopter is érkezett. Az összes sérültet kórházba szállították. A helybeliek elmondása alapján nagyon sok baleset történt már ezen a helyszínen. Szinte mind az elsőbbség meg nem adása miatt történt. A helyszínelés és a műszaki mentés idejére teljesen lezárták az érintett útszakaszt.
(Fotók: delmagyar.hu)
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 13. 07:25, vasárnap | Helyi
Hírek az Ótemplomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP
2025. Július 13. 07:24, vasárnap | Helyi
Hírek a Szent István templomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP
2025. Július 13. 06:53, vasárnap | Helyi
Lakossági tájékoztató polgármesteri tisztségről történő lemondásról, időközi választás kitűzéséről
2025. Július 12. 14:09, szombat | Helyi
Élvezze a nyári moziélményt a szabadban
Kiskunfélegyháza város önkormányzata és az Ifjúsági Iroda július 12-én és 13-án este szabadtéri moziélménnyel várja az érdeklődőket a Nagyposta melletti parkolóban.