2024. június 26, szerda - János

2014. November 29. 16:37, szombat | Helyi
Forrás: Szent István templom

Hírek a Szent István templomból

A SZENT ISTVÁN TEMPLOM HIRDETÉSEI - 2014. november 30. (Advent 1. vasárnapja)

A SZENT ISTVÁN TEMPLOM HIRDETÉSEI

2014. november 30. (Advent 1. vasárnapja)

Az első adventi misét december 1-én hétfőn reggel 6 órakor tartjuk. Az adventi időben minden hétköznap reggel csak 6 órakor lesz szentmise.

Adventi gyertyagyújtás lesz a Polgármesteri Hivatalnál szombaton este 5 órakor. A szervezők hívnak és várnak mindenkit!

December 1-én hétfőn kezdjük írni a jövő évi szentmiséket. Kérjük, hogy akik szeretnének szentmisét mondatni, jöjjenek be a Plébániára!

Várjuk a Plébánián azokat a jegyespárokat, akik templomunkban szeretnének egyházi házasságot kötni 2015-ben.

Egyházközségi Mikulás keresi fel azokat a családokat december 5-én és 6-án, akik ezt kérik. Az érdeklődő családok jöjjenek be a Plébániára szerdán délután 3 óráig!

Adventi lelkigyakorlatos beszédek lesznek templomunkban december 18-19-20-án az esti szentmisében. A beszédeket Gyulai Endre püspök atya mondja.

Karácsonyi képeslapok, falinaptárok, kalendáriumok vásárolhatók a sekrestyében és a Plébánián. Jövő vasárnaptól kegytárgy és könyvárusítás lesz templomunkban.

Betlehemkészítő pályázatot hirdetünk. Bárki pályázhat tetszés szerinti anyagból készített betlehemmel. Az elkészített pályaműveket december 21-ig kérjük behozni a Plébániára!

2024. Június 25. 14:50, kedd | Helyi

Ezt az 5 dolgot tanuld meg, hogy bármikor életet menthess

Nem árt tisztában lenni az alapvető életmentő fogásokkal, amikkel másokon vagy akár saját magadon is segíthetsz.

2024. Június 25. 13:56, kedd | Helyi

Első alkalommal rendeztek erősember-versenyt Kiskunfélegyházán

Egy olyan sportág mutatkozott be Kiskunfélegyházán, amit még eddig soha nem rendeztek meg a városban.

2024. Június 25. 13:47, kedd | Helyi

A pályaudvarokon és a vonatokon is hangsúlyosabb lesz a rendőri jelenlét

Egy európai akció keretében tart ellenőrzést a rendőrség csütörtök reggeltől péntek reggelig vonatokon és pályaudvarokon

2024. Június 24. 09:13, hétfő | Helyi

Sokan ellátogattak a Múzeumok Éjszakájára Kiskunfélegyházán

Az esti vihar ellenére is sokan ellátogattak a Kiskun Múzeumba 2024. június 22-én (szombaton), hogy részt vegyenek a Múzeumok Éjszakája rendezvénysorozaton.