Hírek
2015. Január 04. 07:03, vasárnap |
Helyi
Forrás: Szent István templom
Hírek a Szent István templomból
A Szent István Templom hirdetései 2015. január 4-én, Karácsony 2. vasárnapján.
TEMPLOMI HIRDETÉS
2015. január 4. KARÁCSONY 2. VASÁRNAPJA
SZENT ISTVÁN TEMPLOM
Vasárnap este 5 órakor szentség kitétellel kezdődik az első vasárnapi szentségimádás.
Január 6. Vízkereszt ünnepe kötelező, parancsolt ünnep, ezért reggel 7-kor, délelőtt 9-kor, ½ 11-kor este 6 órakor tartunk szentmisét. A vízszentelést a 9 órai és a ½ 11-es szentmisében végezzük.
Január 6-án, kedden este ½ 5-kor kezdődik templomunkban az „Éneklő Félegyháza” kórusfesztivál. Mindenkit hívunk és várunk.
Január 1-től a Keresztény Élet 180 Ft-ért vásárolható meg az újságos asztalnál.
Ifjúsági mise lesz a Kalmár kápolnában január 9-én, pénteken este 7 órakor. Minden fiatalt hívunk és várunk.
Várjuk a Plébánián azokat a párokat, akik templomunkban szeretnének házasságot kötni. Részükre február hónapban előkészítő jegyes oktatást szervezünk.
Előkészítő tanfolyamot szervezünk azoknak a felnőtteknek, akik nincsenek megkeresztelve, nem voltak elsőáldozók, nem bérmálkoztak. Érdeklődni és jelentkezni lehet a Plébánián.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 09:08, péntek | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Június 23. 08:38, kedd | Helyi
Közös gyakorlással ünnepelték a Jóga Világnapját
Június 21-én, a Jóga Világnapján ismét közös ünneplésre gyűltek össze városunk jógaoktatói és a jóga iránt érdeklődők.
2026. Június 20. 10:19, szombat | Helyi
XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozó – Magyar Hagyományőrző Napok Tiszaalpáron
2026. június 20–21-én ismét életre keltek a magyar hagyományok a tiszaalpári Várdombon, ahol immár huszonharmadik alkalommal rendezték meg a XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozót és Magyar Hagyományőrző Napokat.
2026. Június 19. 08:39, péntek | Helyi
A tulajdonos élőben figyelte a betörést, végül Budapesten fogták el a gyanúsítottakat
A kiskunfélegyházi tulajdonos élőben nézte végig a lopást, azonban a kamerán keresztül ráordított a betörőre, aki elszaladt. Végül a feltételezett elkövetőt és társát budapesti otthonukban fogták el a rendőrök.
