Hírek
2016. Március 27. 07:29, vasárnap |
Helyi
Forrás: Szent István Egyházközség
Hírek a Szent István Templomból
Húsvét vasárnap, Krisztus feltámadása - 2016. március 27.
1. Köszönetet mondanak mindazoknak, akik a templom és a plébániakert takarításában részt vettek, vagy bármilyen formában hozzájárultak a húsvéti ünnep előkészítéséhez, a szertartások megtartásához.
2. Húsvétvasárnap a délelőtt 9 órakor kezdődő szentmise végén ételszentelési szertartást végeznek. Akik szeretnék megszenteltetni húsvéti ételeiket, vigyék el a templomba.
3. A nyári időszámítás miatt az esti szentmisét minden nap 7 órakor
kezdik.
4. Április 2-án, vasárnapig a hét minden napján este ½ 7-kor kezdődik az Isteni Irgalmasság imaóra.
5. Húsvéthétfőn reggel 7-kor, 9-kor és este 7 órakor lesz szentmise. Délelőtt ½ 11-kor nem tartanak szentmisét.
6. Az Új Ember és a Keresztény Élet újságok ünnepi számmal jelentek meg. Az Új Ember 390 Ft-ért, a Keresztény Élet 360 Ft-ért megvásárolható az újságos asztalnál.
7. Megjelent az Egyházközségi lap is, mely ingyenesen elvihető az újságos asztalról.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 02. 14:46, kedd | Helyi
Kiskunfélegyházán tartott fogadóórát Lezsák Sándor országgyűlési képviselő
November 27-én került sor Bács-Kiskun Vármegye 4. számú választókerületének országgyűlési képviselője soron következő fogadóórájára.
2025. December 01. 09:03, hétfő | Helyi
Három versenyen értek el sikereket a félegyházi birkózók az elmúlt hétvégén
A Bárány-Almási család gyermekei közül a legkisebb is felnőtt nagyobb testvéreihez és már róla is elmondható, hogy Magyarország bajnoka.
2025. November 29. 21:18, szombat | Helyi
Bemutatták Lezsák Sándor legújabb művét a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban
November 27-én, csütörtökön mutatták be Lezsák Sándor: Habcsók című művét a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.
2025. November 29. 13:25, szombat | Helyi
Tornaszobát avattak a Gátéri Liget Óvodában
Ünnepélyes keretek között adták át csütörtök délután a Gátéri Liget Óvoda új tornaszobáját.
