2024. június 26, szerda - János

Forrás: Szent István templom plébániája

Hírek a Szent István templomból

2024. június 16. - ÉVKÖZI 11. VASÁRNAP

• Most vasárnap a 9 órakor kezdődő szentmisében tartjuk a hittanosok év végi hálaadását.
  • Június Jézus Szíve engesztelő hónapja, ezért péntekenként az esti szentmise előtt ½ 6-tól Jézus Szíve litániát tartunk.
  • Június 23-án vasárnap az esti mise után 19-kor Bednarik Anasztázia orgonaművész, a váci konzervatórium és az Apor Vilmos Főiskola orgona tanára hangversenyt ad. A hangverseny ingyenes, de adományokat a templom javára szeretettel fogadunk.
  • Június 30-án, vasárnap délelőtt 10 órakor kezdődik az ótemplom búcsúi miséje. Hívnak és várnak bennünket. Azon a vasárnapon délelőtt ½ 11-kor nem lesz szentmise templomunkban.

2024. Június 25. 14:50, kedd | Helyi

Ezt az 5 dolgot tanuld meg, hogy bármikor életet menthess

Nem árt tisztában lenni az alapvető életmentő fogásokkal, amikkel másokon vagy akár saját magadon is segíthetsz.

2024. Június 25. 13:56, kedd | Helyi

Első alkalommal rendeztek erősember-versenyt Kiskunfélegyházán

Egy olyan sportág mutatkozott be Kiskunfélegyházán, amit még eddig soha nem rendeztek meg a városban.

2024. Június 25. 13:47, kedd | Helyi

A pályaudvarokon és a vonatokon is hangsúlyosabb lesz a rendőri jelenlét

Egy európai akció keretében tart ellenőrzést a rendőrség csütörtök reggeltől péntek reggelig vonatokon és pályaudvarokon

2024. Június 24. 09:13, hétfő | Helyi

Sokan ellátogattak a Múzeumok Éjszakájára Kiskunfélegyházán

Az esti vihar ellenére is sokan ellátogattak a Kiskun Múzeumba 2024. június 22-én (szombaton), hogy részt vegyenek a Múzeumok Éjszakája rendezvénysorozaton.