Városlista
2025. szeptember 10, szerda - Nikolett, Hunor

Hírek

2024. Március 17. 09:09, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony templom plébániája

Hírek az Ótemplomból

Hírek az Ótemplomból

2024. március 17. - Nagyböjt 5. vasárnapja

Hétfőn este kivételesen nem lesz Biblia óra.

Kedden Szent József, a Boldogságos Szűz Mária jegyesének főünnepe lesz. Az édesapákat a mai szentmise végén külön áldásban is részesítjük.

Szerdán délután 17 órakor a Constantinum tanárai vezetik a keresztutat.

Nagyböjti tartós élelmiszergyűjtés a mai nappal lezárul, hálásan köszönjük a testvérek támogatását és felajánlását!

A VÁROSI KERESZTÚT március 22-én pénteken lesz, a Szent István templomból indul majd, a 17 órai szentmisét követően. Ezen a napon nálunk nem lesz esti szentmise.

Sillye Jenő – KERESZTÚT c. művét mutatja be templomunkban a gitáros kórus március 23-án szombaton délután 17 órakor! Várjuk a kedves testvéreket!

Jövő vasárnap megkezdődik a Nagyhét, VIRÁGVASÁRNAP ünnepével. A fél 11-es ünnepi szentmisén szenteljük a barkát, a kórus pedig elénekli a Passiót, Urunk szenvedésének történetét.

Kérjük a testvéreket, hogy ha van otthonukban, környezetükben beteg családtag, aki szeretné húsvéti szentgyónását, áldozását elvégezni, jelezzék a sekrestyében vagy a plébánián és az ünnep előtt felkeressük őket.

A középső perselybe a Szent Sír és a Húsvéti oltárok díszítésére gyűjtünk.

A Szent Három Nap és a Húsvét ünnepének részletes programját és miserendjét a hirdetőtáblán lévő plakáton már most olvashatják a testvérek, de a jövő héten részeletesen hirdetni is fogjuk.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 10. 21:27, szerda | Helyi

Közlekedési és parkolási rend változások a XXVI. Kiskunfélegyházi Libafesztivál idején

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, a Móra Ferenc Művelődési Központ és az Integrál Zrt. 2025. szeptember 12-13. között rendezi meg a XXVI. Kiskunfélegyházi Libafesztivált.

2025. Szeptember 10. 20:57, szerda | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2025. Szeptember 07. 17:51, vasárnap | Helyi

Rossz döntés volt

„Elsőnek azt akarta, hogy áruljunk kristályt, de meggondolta magát, hogy ebből hamar bukta lesz, így inkább a fű mellett döntött” – mondta a drogterjesztő páros női tagja.