Hírek
2016. Június 23. 10:03, csütörtök |
Helyi
Forrás: hirado.hu
Idén nem lesz új iPhone

A rossz hírt a megbízható cupertinói belső informátorokkal rendelkező Wall Street Journal és a VentureBeat szivárogtatta ki.
Ismert, hogy az Apple a kezdetektől kétéves frissítési ciklusokban újítja meg az iPhone-t: egyik évben az előző évi csiszoltabb változata, a következőben pedig a valóban új modell landol a piacon. Tavaly volt a ráncfelvarrás éve: a készülék gyakorlatilag megegyezett az elődjével, csak dögösebb hardvert, nyomásérzékeny kijelzőt és nagyobb felbontású kamerát kapott.
Idén jönne a nagy megújulás: az említett források szerint azonban ez elmarad.
Annak fényében, hogy az első negyedévben az Apple kénytelen volt – történetében először – visszaesést jelenteni, bevétele és részvényeinek árfolyama csúnyán esett, a frissítés elmaradása nem túl bíztató hír. Még ha Tim Cook Apple vezérigazgató fényes jövőről beszélt is a nagyérdeműnek, a számok romlanak.
A VentureBeat arról ír, hogy az idei modellben a legnagyobb változás a 3,5 milliméteres fülhallgató jack dugó likvidálása (a The Verge az ötletet egyszerűen felhasználóellenesnek és ostobának nevezi), egy villámtöltő, az OLED kijelző, s az üvegből készült hátlap lesz.
Mivel a piac azt várja az új 7-estől, hogy az visszalendíti majd az emelkedő pályára a presztizskészüléket, ha a híresztelések igaznak bizonyulnak, folytatódhat a az iPhone-ok lassuló eladási tendenciája.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 13. 12:41, hétfő | Helyi
"Legyél fény az éjszakában!” – Közlekedésbiztonsági program Kiskunfélegyházán
2025. Október 12. 21:08, vasárnap | Helyi
Csányi József újra megnyerte a polgármester-választást Kiskunfélegyházán
A 2025-ös időközi önkormányzati választáson Csányi József független jelölt ismét bizalmat kapott a kiskunfélegyháziaktól, így továbbra is ő marad a város polgármestere
2025. Október 10. 09:05, péntek | Helyi
Vasárnap rendezik meg a félegyházi állat- és kirakodóvásárt
élegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2025. október 12., (vasárnap).
2025. Október 09. 22:48, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.