Városlista
2025. szeptember 18, csütörtök - Diána

Hírek

2023. Július 10. 10:38, hétfő | Helyi

II. Közlekedésbiztonsági Tábor

II. Közlekedésbiztonsági Tábor

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Balesetmegelőzési Bizottsága, a Süveges Képző- és Vizsgaközpont és a Nor-Bike Kerékpár Szaküzlet és Szerviz ismét meghirdeti 10-12 éves korú, kerékpározni tudó gyermekek részére a közlekedési tábort.

A tábor ideje: 2023. augusztus 28-29-30. (hétfő, kedd, szerda 8:00-tól 16:00-ig)

A tábor helye: 6100 Kiskunfélegyháza, Szent Imre herceg utca 1-3.
Kiskunfélegyházi Göllesz Viktor Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Térítési díja: 6000 Ft – amely tartalmazza a háromszori étkezést, a kerékpárok szervizelését, kötelező tartozékokkal való felszerelését.

A jelentkezési lap átvehető 2023. július 10. és augusztus 10. között a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal recepcióján, vagy letölthető. A kitöltött jelentkezési lapokat a bajzak.andrea@kiskunfelegyhaza.hu e-mail címre kérjük visszaküldeni vagy személyesen augusztus 10-éig leadni a recepión.

További információ: 06-70/375-3541 vagy 06-76/562-003 Bajzák Andrea ifjúsági referens

Jelentkezési lap: Jelentkezési-lap-Közlekedési-tábor2023

Fotó: Félegyházi Közlöny

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 16. 12:15, kedd | Helyi

Sokba kerül a reggeli száguldozás

Vármegyénkben egy hét alatt 64 rendőri intézkedést igénylő baleset történt, amelyekben tizenkilencen sérültek meg.

2025. Szeptember 16. 11:48, kedd | Helyi

Október 1-től már benyújtható a háromgyerekes anyák kedvezményéről szóló adóelőleg-nyilatkozat

A három gyermeket nevelő anyáknak október 1-től nem kell személyi jövedelemadót fizetniük a törvényben meghatározott, munkával megszerzett jövedelmeik – így például a munkabér – után.

2025. Szeptember 15. 12:14, hétfő | Helyi

Abonyi Imre tiszteletére versenyeznek a hajtók Bugacon

Idén ismét Bugac ad otthont a fogathajtás egyik legjelentősebb hazai eseményének, az Abonyi Imre Emlékversenynek, amelyet szeptember 18-21. között rendeznek meg.

2025. Szeptember 14. 14:33, vasárnap | Helyi

Kreatív ízek és hagyományos receptek találkoztak a Libafesztivál főzőversenyén

A XXVI. Kiskunfélegyházi Libafesztivál egyik legnépszerűbb programpontja idén is a hagyományos főzőverseny volt, amely ismét nagy érdeklődés mellett zajlott.