Városlista
2025. május 25, vasárnap - Orbán

Hírek

2014. Március 31. 17:03, hétfő | Helyi sport
Forrás: Félegyházi Közlöny

Ismét remekelt Kocsi Marcell

Ismét remekelt Kocsi Marcell

Mozgalmas időszakon van túl Kocsis Marcell, a kiskunfélegyháziak fiatal úszó reménysége.

Mozgalmas időszakon van túl Kocsis Marcell, a kiskunfélegyháziak fiatal úszó reménysége. Marcell elsőként március 22-én Kaposváron uszonyos és búvárúszó versenyen szerepelt, majd a kecskeméti Bácsvíz-KVSC-s csapattársaihoz csatlakozva egyhetes edzőtáboron vett részt.

A kaposvári versenyen a magyar egyesületek mellett horvát és szlovén úszók is elindultak. Marcell három számban állt rajthoz. A 100 méteres felszíni úszásban első helyen, a 200 méteres uszonyos gyorsúszásban másodikként, a 400 méteres felszíni úszásban harmadikként ért célba.

Marcell ezt követően Hódmezővásárhelyen edzőtáborozott, ami kiváló felkészítést nyújtott többek között a Kecskeméten megrendezésre kerülő Uszonyúszó Fiatalok Világtalálkozójára.

Felkészítői: Székely Lilla és Juhos Gergely

G. Z.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 15. 08:08, csütörtök | Helyi sport

Versenyek, próbák, rekordok a Koppányoknál

2025. május 3-án kezdődött a májusi programok sora a Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző és Sport Egyesületnél.

2025. Május 14. 08:37, szerda | Helyi sport

Rendkívül jó hírek a birkózók háza tájáról

Négy félegyházi versenyző vehetett rész Bukarestben egy erős nemzetközi U17-es versenyen. Közülük Bárány-Almási Bianka felállhatott a dobogó második fokára a 73 kg-os súlycsoportban.

2025. Május 05. 14:51, hétfő | Helyi sport

Sikeres szereplés Abonyban és Egerben

Az U17-es korosztályú birkózók az országos bajnoki címekért küzdöttek az elmúlt hétvégén.

2025. Május 05. 11:35, hétfő | Helyi sport

Szép eredmények a simonpusztai díjugratóversenyen

2025. május 4-én került megrendezésre az MLSZSZ szabadidős verseny Simonpusztán.