Hírek
2015. Április 26. 21:03, vasárnap |
Helyi
Forrás: Gulyás Zsuzsanna
Isteni musical az orgona-felújításért

A Művelődési Központ színházterme adott otthont ma (április 26-án) a Schwartz – Tebelak: Godspell – Isteni musical című darabnak.
A résztvevők az előadáson való részvételükkel az Ótemplom orgona-felújítását is támogathatták.
A közönség az előadás során a közérthető zene nyelvén ismerhette meg a világ legrégibb és legszebb történetét, a bibliát, mégpedig olyan fiatal előadók tolmácsolásában, mint Egyházi Géza, Torres Dániel, Fábián Nikolett, Török Tamás, Faggyas Alexandra, Czine Eszter, Schupp Gabriella, Lőrincz Adrienn és Fecske Dávid.
Az előadáson résztvevők az Ótemplom orgona-felújítását is támogathatták. Mint arról korábban már beszámoltunk, a hangszer rekonstrukciója mintegy 18 millió forintba kerül, melyhez az önkormányzat az idei költségvetésében 800 ezer forint támogatást biztosít.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 14. 14:24, hétfő | Helyi
Szakmakóstoló tábor a Mezgében
2025. Július 13. 07:25, vasárnap | Helyi
Hírek az Ótemplomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP
2025. Július 13. 07:24, vasárnap | Helyi
Hírek a Szent István templomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP