Városlista
2025. május 25, vasárnap - Orbán

Hírek

2015. Január 17. 16:00, szombat | Belföld
Forrás: technet.hir24.com

Itt az Apple új nagydobása

Itt az Apple új nagydobása

Hamarosan boltokban az Apple Watch okosóra!

Az almás logós gyártó első smartwatch terméke várhatóan márciusban debütál a boltok polcain.

Az Apple tavaly szeptember elején a két vadonatúj iPhone 6 okostelefon árnyékában lebbentette fel a fátylat első okosórájáról, a nemes egyszerűséggel csak Watch névre keresztelt termékről. Míg azonban az iPhone 6 mobilok már jó ideje felbukkantak a kereskedésekben, addig a Watch érkezésére egyelőre még mindig várunk.

A hivatalos bejelentéskor az Apple csak annyit mondott, hogy az okosóra 2015-ben debütál a boltokban, jól értesült források most viszont már azt is tudni vélik, hogy az újdonság tömeggyártása ebben a hónapban már meg is kezdődik. A készülék a tajvani Quanta gyártósorain készül, mely gyártó jó ideje már gőzerővel keres új munkatársakat, hogy az Apple megrendeléseinek idén maximálisan eleget tudjon tenni.

Az Apple Watch forgalmazása állítólag márciusban fog megkezdődni, ha pedig a termék világszerte komoly sikereket arat, akkor az Apple állítólag a Quanta mellett egy másik gyártócéggel is együttműködési szerződést fog kötni. A Watch közeljövőbeli érkezését jelzi egyébként, hogy az Apple már kiadta az iOS 8.2 operációs rendszer béta változatát, mely már alaphelyzetben okosóra támogatással rendelkezik. A 349 dolláros (96 ezer forint) kezdőárú Apple Watch egyébként egy dedikált saját alkalmazást is fog kapni, melynek segítségével könnyen menedzselhetők lesznek az órán lévő alkalmazások és tartalmak.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 24. 07:33, szombat | Belföld

HM: látványos bemutatók és szórakoztató programok lesznek a Városligetben a hétvégén

Különleges programokkal várják most hétvégén a Városligetben mindazokat, akik testközelből szeretnének megismerkedni a honvédelemmel; a honvédelem napja és a gyermeknap programjai minden korosztály számára felejthetetlen élményt ígérn

2025. Május 24. 07:30, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: az idei év végére elkészül a Budapest-Belgrád vasútvonal modernizálása

Az idei év végére elkészül a Budapestet Belgráddal összekötő vasútvonal modernizálása, a két ország fővárosa így gyakorlatilag karnyújtásra kerül egymástól

2025. Május 23. 07:31, péntek | Belföld

NGM: a kormány elkötelezett a gazdaság fejlődésének biztosítása és a gyorsforgalmi úthálózat fejlesztése mellett

Magyarország történetének legjelentősebb autópálya-fejlesztése indul el 2025. szeptember 1-jén, amelynek keretében teljeskörűen megújul az M1-es autópálya.

2025. Május 23. 07:28, péntek | Belföld

Varga Mihály: a fenntartható gazdasági növekedéshez stabil pénzügyi rendszer kell

A magyar gazdaság évtizedes teljesítményében a német cégeknek is kiemelt szerepe van, ezért kulcsfontosságú, hogy a vámháború okozta változékony piaci helyzetben a német gazdaság ismét erőre kapjon