Hírek
2015. Augusztus 08. 18:00, szombat |
Bulvár
Forrás: vezess.hu
Itt az új Suzuki

Visszatér a Suzuki Baleno, ezen a néven kerül piacra a Genfben bemutatott iK-2 szériaváltozata. Egyelőre egyetlen fotót mutatott róla a gyártó.
Gyorsan bejelentette a genfi iK-2 tanulmány szériaváltozatát a Suzuki, a Frankfurti Autószalonon már ki is állítják a Balenót. Ezen a néven az elmúlt néhány évben nem forgalmazott autót a Suzuki, korábban szedánt, kombit és ferde hátút is tartalmazott a sorozat.
A Suzuki kompaktként emlegeti a Balenót, pontos méretadatok azonban még nincsenek. Sőt, egy fotón kívül semmit sem lehet még tudni az autóról, minden Frankfurtban derül majd ki. Az biztos, hogy a tanulmányhoz képest jóval visszafogottabbnak tűnik a forma.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 20. 09:15, szerda | Bulvár
Elpusztult Szása, a Fővárosi Állat- és Növénykert kistigrise
Elpusztult Szása, a Fővárosi Állat- és Növénykert négy hónapja született kistigrise - közölte az intézmény kedden.
2025. Augusztus 14. 07:37, csütörtök | Bulvár
Sziget - Rekordmennyiségű sátrat adományoztak a Máltai Szeretetszolgálatnak a látogatók
Idén minden korábbi évhez képest kevesebb gazdátlan kempingfelszerelést hagytak hátra maguk után a Sziget fesztivál résztvevői, de rekordmennyiségű sátrat, matracot és takarót adtak le a gyűjtőpontokon
2025. Augusztus 13. 07:27, szerda | Bulvár
OMSZ: komolyabb beavatkozásra nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, 1500 esetben nyújtottak segítséget
Komolyabb mentőbeavatkozásokra eddig nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, rendkívüli esemény nem történt - közölte az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) kedd délután az MTI-vel.