Hírek
2011. Szeptember 05. 14:17, hétfő |
Belföld
Forrás: HírTV
Újabb kiszervezések várhatók a Tescónál
Alvállalkozókhoz szervezi ki a Tesco vagyonőreinek nagy részét, amely az eddigi tapasztalatok alapján a dolgozók kiszolgáltatottságának, s akár a feketefoglalkoztatás esélyének növekedését jelentheti.
A biztonsági operátorokra és munkájukra továbbra is szükség van, ám a munkavállalók már nem a Tesco, hanem követhetetlen hátterű vagyonvédelmi cégek alkalmazásában állnak majd - olvasható a Magyar Nemzetben. (rá)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 28. 11:49, vasárnap | Belföld
Kapitány István: Magyarország részese az európai energiatárolásról szóló megállapodásnak
Magyarország részesévé vált annak a háromoldalú megállapodásnak, amely 22 uniós tagállam, több európai uniós intézmény és iparági szereplők részvételével jött létre az energiatárolás európai kiépítésének felgyorsítására
2026. Június 27. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Magyarországon kiemelkedően magas az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
Magyarországon kiemelkedően magas, 70-75 százalék körüli az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
2026. Június 27. 11:00, szombat | Belföld
Tanács Zoltán: a robotika elképesztő sebességű iparág
A robotika elképesztő sebességű iparág - hangoztatta Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter pénteken Győrben
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
