Hírek
2018. Február 12. 12:39, hétfő |
Helyi
Forrás: Adrienn
Joggal büszkék a mezgések az általuk készített kolbászra-májasra

Dobogós helyen végeztek a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium diákjai a napokban megrendezett XI. Budapesti Mangalica Fesztiválon.
Szárazáru kategóriában kolbászukat a második legfinomabbként könyvelte el a zsűri, kenőmájasukkal pedig harmadik helyén végeztek.
A mangalica fesztiválon és megmérettetésen a kiállított (és persze meg is vásárolható) termékeket szakmai zsűri bírálta. A mezgések eredményei pedig magukért beszélnek. Nem hiába szeretik olyan sokan itt Kiskunfélegyházán is a mintaboltban megvásárolható – az iskola tanulói által előállított - szárazárut és egyéb finomságokat.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 09. 15:37, szerda | Helyi
Kiskunfélegyházi Országos Kirakodó vásár időpontja: 2025. április 13., vasárnap
2025. Április 09. 14:13, szerda | Helyi
Örülnek a gazdálkodók: óriási pusztítást végeztek az erdei fülesbaglyok
Több mint 13 ezer erdei fülesbagoly telelt Magyarországon a 2025-ös országos lakossági felmérés összesítése szerint – közölte kedden a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).
2025. Április 09. 11:20, szerda | Helyi
Mi a helyzet a madarakkal Félegyházán?
Számos panasz érkezett már városvezetésünkhöz a városi madarak által okozott szennyezésekkel és hanghatásokkal kapcsolatban.
2025. Április 08. 13:51, kedd | Helyi
Fontos határidőre figyelmeztetett a NAV, egy hete maradt az autósoknak
Már csak egy hét van a gépjárműadó befizetésére, az adót április 15-éig kell rendezni – hívta fel a figyelmet a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) keddi közleményében.