Hírek
2016. Április 10. 14:25, vasárnap |
Helyi
Forrás: Ónodi Árpád
Jótékonysági koncert és buli a kutyamenhely megsegítésére
A Rocktár csapata ahol tud, segít!
Számos sikeres jótékonysági rendezvényen vagyunk már túl működésünk közel 8 éve során, amelyekkel segíthettünk helyi és környékbeli beteg gyerekeknek, az Idősek Otthonának, a Kórháznak, kulturális és egyéb szervezeteknek, most pedig a félegyházi Kutyamenhely nehéz napjain szeretnénk összefogással könnyíteni!
Április 16.-án szombaton 20:00 jótékonysági koncertet és bulit rendezünk a Rocktárban a menhely kis sanyarú sorsú állatai javára.
A koncerten fellép a Rocktábor két helyi büszkesége, a TV2 tehetségkutatójából már jól ismert Shelters zenekar, és az RTL-klub tehetségkutatóján indult Hard Decision együttes, akikkel a kis rajongók személyesen is találkozhatnak és beszélgethetnek televíziós élményeikről a koncert után.
Az estét zárja az "Itthoni Arcok" felejthetetlen bulihangulatáért felelős, szintén félegyházi származású fővárosi Dj, Immi V.
A buli a szórakozásról szól, a segítség és az adományozás pedig a kis elkallódott házi kedvencekről.
Aki nem tud részt venni a rendezvényen, de mégis segíteni szeretne, az támogatói jegyek megváltásával teheti ezt meg a Tourinform irodában vagy a helyszínen.
Minden segítség fontos, bármekkora is legyen, hiszen akiért tesznek valamit valahol, az már nincs többé egyedül.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 09:08, péntek | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Június 23. 08:38, kedd | Helyi
Közös gyakorlással ünnepelték a Jóga Világnapját
Június 21-én, a Jóga Világnapján ismét közös ünneplésre gyűltek össze városunk jógaoktatói és a jóga iránt érdeklődők.
2026. Június 20. 10:19, szombat | Helyi
XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozó – Magyar Hagyományőrző Napok Tiszaalpáron
2026. június 20–21-én ismét életre keltek a magyar hagyományok a tiszaalpári Várdombon, ahol immár huszonharmadik alkalommal rendezték meg a XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozót és Magyar Hagyományőrző Napokat.
2026. Június 19. 08:39, péntek | Helyi
A tulajdonos élőben figyelte a betörést, végül Budapesten fogták el a gyanúsítottakat
A kiskunfélegyházi tulajdonos élőben nézte végig a lopást, azonban a kamerán keresztül ráordított a betörőre, aki elszaladt. Végül a feltételezett elkövetőt és társát budapesti otthonukban fogták el a rendőrök.
