Hírek
2018. Február 14. 10:09, szerda |
Helyi
Forrás: hiros.hu
Kamion borult az árokba az 52-en
Egy román kamion megcsúszott a havas úton, egy buszmegállóba csapódott, majd felborult Kecskemét határában az 52-es főúton, hajnalban.
Solt felől közlekedett a 20 tonna háztartási árut szállító kamion, amikor - a sofőr elmondása alapján - a havas úton megcsúszott, irányíthatatlanná vált a járműszerelvény és a buszmegállónak sodródott, majd felborult.
A rakomány egy része az úttestre zuhant, a másik részét pedig kézi erővel kellett kipakolni, ezután tudták csak megkezdeni a kamion kerekeire állítását. Szerencse, hogy a buszmegállóban nem volt senki, így személyi sérülés nem történt, de az anyagi kár jelentős. A helyszínelés és a műszaki mentés idejére időszakosan teljesen lezárták az utat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 09:08, péntek | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Június 23. 08:38, kedd | Helyi
Közös gyakorlással ünnepelték a Jóga Világnapját
Június 21-én, a Jóga Világnapján ismét közös ünneplésre gyűltek össze városunk jógaoktatói és a jóga iránt érdeklődők.
2026. Június 20. 10:19, szombat | Helyi
XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozó – Magyar Hagyományőrző Napok Tiszaalpáron
2026. június 20–21-én ismét életre keltek a magyar hagyományok a tiszaalpári Várdombon, ahol immár huszonharmadik alkalommal rendezték meg a XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozót és Magyar Hagyományőrző Napokat.
2026. Június 19. 08:39, péntek | Helyi
A tulajdonos élőben figyelte a betörést, végül Budapesten fogták el a gyanúsítottakat
A kiskunfélegyházi tulajdonos élőben nézte végig a lopást, azonban a kamerán keresztül ráordított a betörőre, aki elszaladt. Végül a feltételezett elkövetőt és társát budapesti otthonukban fogták el a rendőrök.
