Hírek
2014. December 08. 10:06, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Kamionok karamboloztak az M1-es autópályán Bábolnánál

Az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalán a bábolnai csomópontnál egy kamion személyautóval ütközött, majd átszakította a szalagkorlátot és a Győr felé vezető oldalon összeütközött egy kamionnal - tájékoztatta a megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-t.
Stolczenberger Klára elmondta, hogy az egyik teherautó felborult és rakománya az úttestre szóródott, emiatt ott torlódásra kell számítani.
A szóvivő hozzátette, a Pest felé haladó oldalon egy tartálykocsi borult fel, mely üzemanyag-adalékot szállított, ezt a helyszínen átfejtik. A Győr felé haladó kamion élelmiszerből álló rakománya az úttestre szóródott. A balesetben személyi sérülés nem történt.
A rendőrség tájékoztatása szerint a műszaki mentés idejére lezárták az autópálya érintett szakaszát. A Győr felé tartókat Komáromnál az 1-es útra terelik, a Budapest felé közlekedőknek Bábolnánál kell elhagyniuk a sztrádát. Ők szintén az 1-es úton haladhatnak a főváros felé.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 14. 07:53, hétfő | Belföld
Szünetel hétfőn az okmányokkal és járművekkel kapcsolatos ügyfélkiszolgálás a kormányablakokban
2025. Július 14. 07:50, hétfő | Belföld
Kánikulával indul a hét, majd lehűlés érkezik
Kánikulával indul a hét jellemzően 30 Celsius-fok feletti csúcshőmérsékletekkel, majd szerdán hidegfront érkezik, többfelé várható csapadék és a hőmérséklet is kissé visszaesik.
2025. Július 13. 09:07, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start kombinálható más államilag támogatott hitellel is
A szeptemberben induló Otthon Start Program hiteleit lehet kombinálni más államilag támogatott hitellel is, így a program még kedvezőbb
2025. Július 13. 09:06, vasárnap | Belföld
MÁV: figyelmeztető piktogramokat festettek a balatoni vasúti átjárókba
A balesetek megelőzése érdekében 42 balatoni vasúti átjáróban készült el a figyelmeztető piktogramok felfestése – közölte a MÁV-csoport szombaton.