Hírek
2014. December 26. 13:38, péntek |
Belföld
Forrás: MSZP Kecskemét sajtóiroda
Karácsonyi ebédosztás Kecskemét főterén
A Karol Wojtyla Barátság Központ az ünnepek idején is várja Kecskemét rászorulóit. December 24-től január elsejéig a főtéren felállított sátorban látják vendégül ebéddel a rászorulókat.
December 25-én, csütörtökön Király József önkormányzati képviselő, MSZP frakcióvezető és Kuti József református elnöklelkész segítségével került pulykapörkölt az asztalra.
- Az enyhe idő ellenére most is kígyózott a sor a meleg ételért, s a több száz rászoruló között nagyon sok gyermek is volt sajnos. Az MSZP helyi szervezete a korábbi évek gyakorlatához hasonlóan idén január és február hónapokban is fog ételt osztani a szegények számára - mondta Király József.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 14:00, kedd | Belföld
A közlekedésfejlesztésre fordítható uniós források hazahozataláról tárgyal Brüsszelben Vitézy Dávid
A közlekedés- és infrastruktúrafejlesztésre fordítható európai uniós források minél gyorsabb hazahozataláról és felhasználásáról kezd tárgyalást a közlekedési és beruházási miniszteri poszt várományosa Brüsszelben
2026. Május 05. 13:00, kedd | Belföld
Tarr Zoltán: újra nyitva áll Európa a magyar fiatalok előtt
2026. Május 05. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld
Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve
Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát
