Hírek
2018. November 05. 07:28, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kérdésekkel ér véget az Országgyűlés kéthetes ülése
A parlament aktuális ülésének utolsó napja délelőtt 11 órakor napirend előtti kérdésekkel kezdődik, amit a kérdések másfél, az azonnali kérdések pedig egy órában követnek.
A Ház előző héten három napot ülésezett. A képviselők hétfőn felfüggesztették a fideszes Simonka György mentelmi jogát egy közvádas ügyhöz kapcsolódóan, kedden döntöttek a honvédség létszámkeretének növeléséről, szerdán pedig arról kezdtek tárgyalni, hogy az uniós lakhellyel nem rendelkező magyar állampolgárok is kaphassanak-e választójogot a jövő évi európai parlamenti választáson.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk
2026. Május 06. 14:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltán: a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd f
A Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium működését a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd fogja jellemezni -
2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába
- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.
2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld
Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben
A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben
