Hírek
2014. Szeptember 06. 12:02, szombat |
Helyi
Forrás: Adrienn
Kerékpáros városbejáró túra

A XVI. Kiskunfélegyházi Libafesztivál keretein belül kerékpáros városbejáró túrát szerveztek Mészáros Márta, a Kiskun Múzeum igazgatójának vezetésével.
A XVI. Kiskunfélegyházi Libafesztivál keretein belül kerékpáros városbejáró túrát szerveztek Mészáros Márta, a Kiskun Múzeum igazgatójának vezetésével.
Reggel 9 órakor gyülekezett a népes kerékpáros csapat a Petőfi szobornál, ahol Mészáros Márta a város jellegzetességeiről tartott ismertető előadást. Mind a Halászcsárda, mind pedig a Polgármesteri Hivatal történetéről hallhattunk érdekességeket. Az előadás után pedig nyeregbe pattantak és megkezdték útjukat.
A kalandvágyó gyerekek és felnőttek úticélja a Templomdombi ásatás volt. Szerencsére az időjárás is kedvezett a vállalkozó kedvű bringásoknak és élményekkel teli tértek vissza a túráról.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 13. 07:25, vasárnap | Helyi
Hírek az Ótemplomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP
2025. Július 13. 07:24, vasárnap | Helyi
Hírek a Szent István templomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP
2025. Július 13. 06:53, vasárnap | Helyi
Lakossági tájékoztató polgármesteri tisztségről történő lemondásról, időközi választás kitűzéséről
2025. Július 12. 14:09, szombat | Helyi
Élvezze a nyári moziélményt a szabadban
Kiskunfélegyháza város önkormányzata és az Ifjúsági Iroda július 12-én és 13-án este szabadtéri moziélménnyel várja az érdeklődőket a Nagyposta melletti parkolóban.