Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2015. Június 06. 21:06, szombat | Kék hírek
Forrás: Adrienn

Kerékpárosok elé borult autóval

Kerékpárosok elé borult autóval

Ezidáig tisztázatlan körülmények között ma (június 6-án) Kiskunfélegyháza és Selymes között félúton egy Kecskemét felől érkező személyautó letért az útról és az árokba hajtott.

Ezidáig tisztázatlan körülmények között ma (június 6-án) Kiskunfélegyháza és Selymes között félúton egy Kecskemét felől érkező Saab típusú személyautó letért az útról, ahol az árokba hajtva többször megpördült a tengelye körül, majd a feje tetején megállt a kerékpárúton.

A személyautót vezető férfit súlyos sérülésekkel szállították kórházba. Épp a kerékpárúton haladó, mentőtisztnek tanuló fiatal lány látta el szakszerűen a sérültet a mentők kiérkezéséig. A felborulás pillanatában a légzsák kinyílt, de a férfi sérüléseiről egyenlőre nincs bővebb tudomásunk. A helyszínre kiérkező tűzoltók visszaállították kerekeire a járművet és később gondoskodtak az elszállításáról. Az autóban egyedül a sofőr utazott.

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek

Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett

Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.

2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek

Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden

A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.

2026. Január 30. 07:07, péntek | Kék hírek

Kábítószer és alkohol hatása alatt állt a Romániában súlyos balesetet szenvedett görög kisbusz vezetője

Kábítószer és alkohol hatása alatt volt annak a Romániában balesetet szenvedett görög kisbusznak a sofőrje, amelyben hét ember vesztette életét - közölte csütörtökön az ügyben eljáró lugosi vádhatóság szóvivője.