Hírek
2019. Május 06. 09:08, hétfő |
Helyi
Forrás: hiros.hu
Két autó ütközött Kiskunfélegyháza határában
Ketten sérültek meg, amikor két autó ütközött össze a 451-es főúton, Kiskunfélegyháza határában - írja a hiros.hu.
Csongrád felé haladt a Toyota, amikor őt már előzni kezdte egy Ford. Ezt a Toyota vezetője nem vette észre, ő is előzni akart, ekkor ütköztek össze. Ezután a nyomvályús vizes úton a Toyota irányíthatatlanná vált, majd az út szélén két fának is nekicsapódott és az árokban állt meg. Totálkárosra tört, a benne utazó középkorú házaspár megsérült, őket a mentők kórházba szállították. A Fordban utazó két csongrádi személynek nem esett baja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 02. 14:46, kedd | Helyi
Kiskunfélegyházán tartott fogadóórát Lezsák Sándor országgyűlési képviselő
November 27-én került sor Bács-Kiskun Vármegye 4. számú választókerületének országgyűlési képviselője soron következő fogadóórájára.
2025. December 01. 09:03, hétfő | Helyi
Három versenyen értek el sikereket a félegyházi birkózók az elmúlt hétvégén
A Bárány-Almási család gyermekei közül a legkisebb is felnőtt nagyobb testvéreihez és már róla is elmondható, hogy Magyarország bajnoka.
2025. November 29. 21:18, szombat | Helyi
Bemutatták Lezsák Sándor legújabb művét a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban
November 27-én, csütörtökön mutatták be Lezsák Sándor: Habcsók című művét a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.
2025. November 29. 13:25, szombat | Helyi
Tornaszobát avattak a Gátéri Liget Óvodában
Ünnepélyes keretek között adták át csütörtök délután a Gátéri Liget Óvoda új tornaszobáját.
