2024. október 6, vasárnap - Renáta

2014. Augusztus 06. 12:08, szerda | Helyi sport
Forrás: - szerk. -

Két felkészülési meccs van a bajnoki szezon kezdetéig

Egy-egy edzőmérkőzést játszik az őszi bajnoki szezon megkezdése előtt a Kiskunfélegyházi HTK megye I. és a megye II. osztályban szereplő labdarúgó csapata. A megye II-es gárda ma (augusztus 6-án) Tiszaalpárt fogadja 17 órakor a Honvéd sporttelepen, míg a megye I-es csapat Csongrád ellen lép pályára augusztus 9-én 10.30 órakor. A bajnoki szezon első hazai mérkőzésére augusztus 16-án kerül sor, a megye II-es csapat ellenfele a Kiskunfélegyházi Vasutas SK lesz. A megye I-es gárda augusztus 23-án a Kecskeméti LC együttesét fogadja.

2024. Október 03. 10:30, csütörtök | Helyi sport

Újabb lovas siker Dobos Esztertől

2024. szeptember 28-án Lakitelek Vaspatkó Lovarda - Hungarikum Liget tartotta a Lakitelek Hungarikum I. fordulóját.

2024. Szeptember 30. 16:18, hétfő | Helyi sport

Őszi verseny eredmények a Koppányoknál

2024. szeptember 14-én a Kecskeméti Íjász Egyesület szervezett versenyt Kecskeméten a Műkertvárosi Sportcentrumban.

2024. Szeptember 30. 15:44, hétfő | Helyi sport

Három diákolimpiai bajnok birkózó

Nagyszerű eredményeket értek el versenyzőink Tatabányán, az elmúlt hét végén.

2024. Szeptember 23. 15:04, hétfő | Helyi sport

A szenior örömtánc segíthet megelőzni a demenciát – galériával, videóval

A Kiskun Szenior Örömtánc csoport tagjai az Alzheimer Világnapja alkalmából szeptember 20-én, pénteken örömtáncot szerveztek Kiskunfélegyházán, melyen több térségi település táncosai is képviseltették magukat.