Hírek
2018. Október 13. 12:23, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI archívum
Két hétvégén is változik a vonatok közlekedési rendje

A munkanap-áthelyezés és az október 23-i ünnepnap miatt a mostani és a következő hétvégén is változik a vonatok menetrendje - közölte a Mávinform szombaton az MTI-vel.
Közleményük szerint szombaton a pénteki menetrend szerint közlekednek a vonatok.
A következő, négynapos hosszú hétvégén is módosul a közlekedési rend. Október 21-én és 22-én az ünnepnapi, 23-án a vasárnapi menetrend szerint közlekednek a vonatok.
A Mávinform azt ajánlja, a megnövekedett utasforgalom miatt az október 19-23. között közlekedő járatokra időben, elővételben váltsák meg az utasok a jegyeiket.
Kitértek arra is, hogy a szeptember 30-ától Nyíregyháza-Debrecen-Budapest útvonalon, vasárnapi menetrend szerint közlekedő TELEVONAT kivételesen 23-án, kedden indul.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 15. 08:01, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: Brüsszel hibát hibára halmoz a gazdaságpolitika területén
2025. Július 15. 07:59, kedd | Belföld
Pride: hat országgyűlési képviselő mentelmi jogának felfüggesztését indítványozta a legfőbb ügyész
Az áprilisi demonstrációkon történtek kapcsán, kilenc szabálysértési ügyben hat országgyűlési képviselő mentelmi jogának felfüggesztését indítványozta a legfőbb ügyész - közölte a Legfőbb Ügyészség hétfőn az MTI-vel.