2024. szeptember 28, szombat - Vencel

2015. November 30. 15:22, hétfő | Helyi
Forrás: Adrienn

Kézimunkával készült karácsonyfadíszek

Saját készítésű, kézműves karácsonyfadíszekből nyílt kiállítás ma (november 30-án) a Szakmaközi Művelődési Házban.

Papp Viktória Kiskunfélegyháza Város Önkormányzatának ifjúsági és kulturális referense nyitotta meg az elbűvölő tárlatot, melynek legfőbb különlegessége, hogy minden apró díszecske természetes anyagból és ügyes kezek munkájaként kerülhetett az asztalokra és a falakra.

A horgolással készített angyalkák mellett helyet kapott mézeskalács Betlehem, kukorica csuhéból készült angyalka, lopótökben megbúvó Szent Család és még sorolhatnám. A mai kor fiataljainak talán teljesen ismeretlen, régmúlt időket felidéző apróságok mindenképpen megérdemelnek egy látogatást, tegyük ezt nosztalgiából, avagy kíváncsiságból.
A kiállítás december 10-ig tekinthető meg a Szakmaközi Művelődési Ház nyitvatartási idejében.