Hírek
2012. Január 06. 08:05, péntek |
Bulvár
Forrás: Story Online
Ki gondolta volna? Alekosz mégis képes a hűségre

Láttuk már, ahogy nagy szerelmét, majd Veronikát, végül pedig anyacsatornáját hagyta el. Ám most úgy tűnik, a görög csődör mégis képes hű maradni! Vagy mégsem?
Amikor annak idején a ValóVilágban szerepelt, folyamatosan élete nagy szerelméről, Tündéről áradozott. Majd elindult menyasszonykereső műsora, ahol naponta változott, hogy kiért dobog a szíve, de aztán Veronikát választotta párjául. A kacsacsőrű lány pedig hiába utazott vele Görögországba, a romantikus út alatt kiderült, hogy Alekosz még mindig nem tudja feledni Tündét. Aztán "megcsalta" anyacsatornáját is, amikor beköltözött az ÖsszeEsküvők rezidenciájára, ahol ismét újabbnál-újabb áldozatokat szemelt ki magának. Sőt, Másával úgy tűnt, akár komolyan egymásra is találhatnak. Végül, a műsor után, elhatározta, hogy visszahódítja egykori menyasszonyát, Veronikát.
Pedig mindeközben rendületlenül várta őt egy szőke szépség, akiről csak kevesen tudták, hogy jó ideje az egykori biztonsági őr barátnője. A minap még egy műsorban is büszkén mutatta be választottját: "Bettyt az öcsémen keresztül ismertem meg, mivel az ő kedvesének a barátnője. Amikor megláttam, egyből tudtam, hogy ő lesz az igazi, mivel pontosan ilyen lányt képzeltem magamnak. Már fél éve vagyunk együtt!" Ha valaki mindezt tudta követni, akkor nyugodtan kiszámolhatja, hogy ez alatt a hat hónap alatt hányszor találta meg az igazit. Hiába ilyen egy igazi görög csődör!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 15. 07:31, kedd | Bulvár
Elhunyt Mario Vargas Llosa irodalmi Nobel-díjas író
Nyolcvankilenc éves korában elhunyt Mario Vargas Llosa irodalmi Nobel-díjas perui-spanyol író.
2025. Április 14. 07:50, hétfő | Bulvár
Nemzetközi gitárfesztivált rendeznek Szegeden
Koncerteket, mesterkurzusok, szakmai előadások is szerepelnek a csütörtökön kezdődő 26. Szegedi Nemzetközi Gitárfesztivál programjában - tájékoztatták a szervezők az MTI-t.
2025. Április 13. 10:35, vasárnap | Bulvár
Sikeresen teljesítették a magyar űrhajósok a NASA kiképzését
Az Axiom Mission 4 (Ax-4) űrhajósai, köztük a magyar kutatóűrhajós, Kapu Tibor, és tartalékosa, Cserényi Gyula, sikeresen befejezték a NASA űrhajóskiképzését - közölte HUNOR - Magyar Űrhajós Program szombaton a Facebook-oldalán.
2025. Április 11. 07:47, péntek | Bulvár
A Prada olasz luxuscikk gyártó megvásárolja a Versace divatcéget
A Prada olasz luxuscikk gyártó csoport 1,25 milliárd euróért megvásárolja a Versace divatcéget a Capri Holdings vállalattól - közölte a Prada a honlapján közzétett közleményében csütörtökön.