Hírek
2014. Október 28. 09:38, kedd |
Helyi önkormányzati
Forrás: Félegyházi Közlöny
Kialakult a bizottsági struktúra
Az október 22-i alakuló testületi ülésen Kiskunfélegyháza Város Képviselő-testülete megalkotta a Szervezeti és Működési Szabályzatát, majd megválasztotta az abban meghatározott bizottságok elnökeit és tagjait.
A gazdasági bizottság elnöke Gyenes Attila lett, képviselő tagok: Horváth Gábor, Horváth Tamás, Szamosi Endre és Ván Jenő, nem képviselő tagok dr. Szalai Zsolt és Retkes Illés.
A Művelődési és Szociális Bizottság elnöke dr. Ónodi Izabella, képviselő tagok: Dongó József és Kiss Ákos Csaba, nem képviselő tagok: Eszik Bence és Rosta Szabolcs.
Jogi Bizottság elnöke dr. Réczi László, képviselő tag: Kapus Krisztián és Szamosi Endre, nem képviselő tagok: Csáki Norbert és Rátkai Sándor.
Városüzemeltetési Bizottság elnöke Bense Zoltán, képviselő tag: Jankovszki Zoltán és Kollár László, nem képviselő tagok: Faragó János és Számel Lászlóné.
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzat Képviselőtestülete alpolgármesternek Balla Lászlót, valamint társadalmi megbízatással Rosta Ferencet, a Móra Ferenc Gimnázium igazgatóját, tanácsnoknak Szamosi Endre képviselőt választotta meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 18:00, szombat | Külföld
Sári Zsolt: a magyar múzeumok jövőjét is érintő szakmai kérdésekről tanácskoznak az ICOM párizsi ülésén
A magyar múzeumok jövőjét is érintő, átfogó szakmai kérdésekről tanácskoznak a fennállásának 80. évfordulóját ünneplő Múzeumok Nemzetközi Tanácsa (ICOM) csütörtöki ülésén Párizsban
2026. Június 27. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Magyarországon kiemelkedően magas az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
Magyarországon kiemelkedően magas, 70-75 százalék körüli az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
2026. Június 27. 11:00, szombat | Belföld
Tanács Zoltán: a robotika elképesztő sebességű iparág
A robotika elképesztő sebességű iparág - hangoztatta Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter pénteken Győrben
2026. Június 27. 06:40, szombat | Sport
Vb-2026 - A franciák simán nyerték a norvégok elleni csoportrangadót
A legutóbb ezüstérmes francia válogatott 4-1-re legyőzte a tartalékosan felálló norvég csapatot pénteken a labdarúgó-világbajnokság I csoportjának bostoni mérkőzésén, így elsőként jutott tovább,
