Hírek
2018. Július 20. 07:35, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Kigyulladt kamion miatt áll a forgalom az M5-ös autópályán

Kigyulladt kamion miatt áll a forgalom az M5-ös autópályán, több kilométeres a torlódás - közölte az Útinform péntek reggel a honlapján.
Azt írták: az autópálya Röszke felé vezető oldalán, Újhartyánnál, a 44-es kilométerénél, az átterelésnél van a kamion. Négy-öt kilométeres a torlódás.
A katasztrófavédelem arról tájékoztatott, hogy a dabasi hivatásos tűzoltók két vízsugárral eloltották a lángokat. A sztrádát mindkét irányban lezárták - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 14. 07:53, hétfő | Belföld
Szünetel hétfőn az okmányokkal és járművekkel kapcsolatos ügyfélkiszolgálás a kormányablakokban
2025. Július 14. 07:50, hétfő | Belföld
Kánikulával indul a hét, majd lehűlés érkezik
Kánikulával indul a hét jellemzően 30 Celsius-fok feletti csúcshőmérsékletekkel, majd szerdán hidegfront érkezik, többfelé várható csapadék és a hőmérséklet is kissé visszaesik.
2025. Július 13. 09:07, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start kombinálható más államilag támogatott hitellel is
A szeptemberben induló Otthon Start Program hiteleit lehet kombinálni más államilag támogatott hitellel is, így a program még kedvezőbb
2025. Július 13. 09:06, vasárnap | Belföld
MÁV: figyelmeztető piktogramokat festettek a balatoni vasúti átjárókba
A balesetek megelőzése érdekében 42 balatoni vasúti átjáróban készült el a figyelmeztető piktogramok felfestése – közölte a MÁV-csoport szombaton.