Hírek
2020. Március 24. 10:12, kedd |
Helyi
Forrás: Magyar Nemzet
Koronavírus: egyre fegyelmezettebbek a magyar vásárlók
Alábbhagyott a felvásárlási láz, egyre kevesebb idős ember és gyermek jelenik meg az üzletekben, a vásárlók egyre fegyelmezettebbek és mind többen viselnek maszkot
– írta a Magyar Nemzet kedden.
A lapnak nyilatkozó kereskedelmi dolgozók arról számoltak be, hogy alapvető élelmiszerekből elegendő van a boltokban, de néhány termékből tartós készlethiány alakult ki, ezek közé tartozik az élesztő – főként az instant –, a kézfertőtlenítő és a tartós biotej.
Kiemelték, hogy a húsellátás folyamatos, és széles a választék is.
A cikkben megszólalók mindegyike arról számolt be, hogy az emberek egyre felelősségteljesebben viselkednek, egyre többen viselnek sálat vagy maszkot, még többen kesztyűt a vásárláskor, és elfogadják azt is, hogy egyes boltokban csak meghatározott számú vevő tartózkodhat egyszerre.
A címlapfotó illusztráció.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 08:53, szerda | Helyi
Jótékonysági motorozás a legkisebbekért
2026. Január 29. 17:36, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Január 29. 15:13, csütörtök | Helyi
Forgalmi rend változás a Mónus Illés utcában
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tájékoztatja a lakosságot, hogy a Mónus Illés utcában a mai naptól egyirányúsítás lép életbe.
2026. Január 26. 13:59, hétfő | Helyi
Visszatekintés a Koppány Íjászok 2025-ös esztendejére
A Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző és Sportegyesület 2009 óta működik. Rendezvényszervező, közösségépítő, hagyományőrző és íjász sporttevékenységet folytat.
