Hírek
2011. December 30. 07:52, péntek |
Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI
Lövések dördültek a hangos zene miatt
Több lövést adott le szomszédjára riasztópisztolyával egy férfi a Veszprém megyei Bakonyságon.
Közölte Bankó Magda, a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes sajtószóvivője csütörtökön az MTI-vel. A meglőtt férfit könnyű sérülésekkel kórházban ápolják – tette hozzá.
A szomszédok között régóta rossz viszony volt, most a hangos zene miatt robbant ki a vita – mondta a szóvivő. A férfi, aki gázriasztópisztolyát engedéllyel tartotta magánál, akkor vette elő a fegyvert, amikor szomszédja a hangos zene miatt folytatott vita hevében vascsővel támadt rá – ismertette Bankó Magda.
A felfegyverzett férfi több lövést adott le a szomszédra, aki nyolc napon belül gyógyuló, könnyű sérülést szenvedett. A meglőtt férfit kórházba szállították, a lövöldöző ellen pedig súlyos testi sértés kísérlete miatt indított eljárást a rendőrség – közölte a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 03. 07:40, szerda | Kék hírek
Letartóztatták a budapesti szórakozóhelyen történt halálos bántalmazás gyanúsítottját
Elrendelte a Budai Központi Kerületi Bíróság kedden annak a férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint egy budapesti, belvárosi szórakozóhelyen agyonütött egy másik vendéget - közölte a Fővárosi Törvényszék az MTI-vel.
2025. November 30. 08:55, vasárnap | Kék hírek
Meghalt a kórházban egy férfi, akit egy V. kerületi szórakozóhelyen bántalmaztak
Meghalt a kórházban egy férfi, akit egy fővárosi, V. kerületi szórakozóhelyen bántalmaztak szombat éjjel - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.hu oldalon vasárnapra virradóra.
2025. November 17. 07:31, hétfő | Kék hírek
Országos közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik a közutakon
Elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki az az országos közlekedésbiztonsági akció, amely ma kezdődik a közutakon.
