Hírek
2023. Június 19. 11:22, hétfő |
Sport
Forrás: mti
Magyar-litván - Elveszítették csapatkapitányukat a vendégek

Fedor Cernych, a litván labdarúgó-válogatott csapatkapitánya nem játszhat kedden a magyarok elleni Európa-bajnoki selejtezőn.
A litván szövetség honlapja szerint a ciprusi AEL Limasszol balszélsője szombaton már az első félidőben megsérült, amikor a nemzeti csapat házigazdaként 1-1-es döntetlent játszott Bulgáriával, ezért nem léphet pályára a selejtezősorozat következő fordulójában.
A jobbhátvéd Justas Lasickas szintén nem játszhat, őt ugyanis a bolgárok ellen a 17. percben kiállították. A két kiesőt Armandas Kucys és Matijus Remeikis behívásával pótolta Edgaras Jankauskas szövetségi kapitány, mindkét futballista az U21-es válogatottból érkezett a felnőtt keretbe.
A magyar-litván Európa-bajnoki selejtező kedden 20.45-kor kezdődik a Puskás Arénában.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 12. 08:44, szombat | Sport
Klubvilágbajnokság - A PSG történelmi diadalra készül
2025. Július 12. 08:39, szombat | Sport
Gyulay Zsolt: Magyarországnak 2036-ban lehet nagy esélye olimpiát rendezni
Gyulay Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke szerint Magyarországnak 2036-ban lehet a legnagyobb esélye a nyári játékok megrendezésére, azt követően viszont már nagyobb lesz az európai konkurencia.
2025. Július 11. 09:09, péntek | Sport
El-selejtező - Döntetlennel kezdett a Paks
A kupagyőztes Paksi FC hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott csütörtökön a román CFR Cluj csapatával a labdarúgó Európa-liga selejtező első fordulójának első mérkőzésén.
2025. Július 10. 16:00, csütörtök | Sport
Párizs 2024 - Muhari Eszter, Fojt Sára és Major Veronika átvette a kicserélt bronzérmét
Újra csillogó bronzéremmel a nyakában fotózkodhatott szerdán a tavalyi párizsi olimpián harmadik helyezést elért Muhari Eszter, Fojt Sára és Major Veronika.