Hírek
2018. Május 14. 14:35, hétfő |
Helyi
Forrás: Adrienn
Majális szivárvány színekben

Félegyházi fúvósaink produkciója indította idén is a Csanyi úti Idősek Otthonának majálisát.
A hatodik alkalommal megrendezésre kerülő szabadtéri szórakoztató programon elsőként Csányi József polgármester szólt a megjelentekhez és kívánt kellemes időtöltést mindenkinek az egész napra.
Gálig Erzsébet, a Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény vezetője köszöntőjében pár szóban bemutatta az 1993-ban megalakult alapítványt, mely az idősek életkörülményeinek javítását hivatott elősegíteni. A majális megrendezése szerves részét képezi ennek a célkitűzésnek, mert bevételéből az otthonban lakók komfortérzetének javítása valósulhat meg, de lehetőség nyílik arra is, hogy különféle rendezvényekre eljutva páratlan élményekkel gazdagodjanak az idős emberek.
- Például amikor egy kerekes székbe kényszerülő embert felraknak a lóra és meglovagoltatják, olyan érzéseket vált ki, melyet nem lehet szavakban megfogalmazni – mondta az igazgatónő.
Szerencsére az időjárás is kedvezett a rendezvénynek, így a délelőtt és a délután folyamán is rengetegen ellátogattak a Csanyi úti Idősek Otthonába. A színpadi programok és a különféle szórakozási lehetőségek pedig ideális kikapcsolódást nyújtottak idősnek és fiatalnak egyaránt.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 14. 14:24, hétfő | Helyi
Szakmakóstoló tábor a Mezgében
2025. Július 13. 07:25, vasárnap | Helyi
Hírek az Ótemplomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP
2025. Július 13. 07:24, vasárnap | Helyi
Hírek a Szent István templomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP