Városlista
2025. április 17, csütörtök - Rudolf

Hírek

2015. Február 22. 09:00, vasárnap | Helyi
Forrás: koponyeg.hu

Meddig tart a napos, enyhe idő?

Meddig tart a napos, enyhe idő?

Itt a legfrissebb időjárás-jelentés!

Délnyugat felől beborul az ég eleinte csak a Dunántúlon, később a középső tájakon is eső, zápor alakul ki.

Keleten, északkeleten csak elszórtan fordul elő csapadék, míg délnyugaton kiadós (10-20mm) mennyiségű eső várható. A borongós nyugaton 6, keleten 10 fok körül alakulhat a hőmérséklet.

Hétfőn erősen felhős, párás idő lesz. Főleg a nap első felében fordul elő kisebb eső, szitálás. 9 fok köré kúszik délutánra a hőmérő higanyszála.

Keddtől péntekig nyugaton borús, csapadékos, hűvös idő várható. Ezzel szemben a keleti tájakon csak elszórt záporok alakulnak ki. A Nyugat-Dunántúlon mindössze 5, keleten 10 fok körül valószínű a délutáni órák hőmérséklete.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 15. 15:47, kedd | Helyi

18 éve álmodták meg a bővítést, most megvalósult

A KSZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium régóta dédelgetett álma vált valóra 2025-re.

2025. Április 15. 08:11, kedd | Helyi

Változékony idő várható a héten, de Húsvétvasárnap már ismét enyhe, napos, tavaszi időre kell készülni

A hét első felében még erősen felhős, borult lesz az ég, többfelé lehet eső, saras eső, majd csökken a csapadék esélye, melegedés kezdődik és a hét közepén akár 26-27 Celsius-fok is lehet a legmelegebb órákban.

2025. Április 14. 13:40, hétfő | Helyi

A 90 éves Rózsika néni aktívan éli mindennapjait

Tarjányi Jánosné szül.: Pál Rózsa a napokban ünnepelte 90. születésnapját.

2025. Április 14. 09:52, hétfő | Helyi

Sok érdeklődőt vonzott az alternatív egészségnap

Alternatív egészségnapot tartottak április 13-án (vasárnap) a Szakmaközi Művelődési Házban. Az érdeklődőket számos érdekes programmal, előadásokkal és kézműves termékek vásárával várták 9-18 óráig.