Hírek
2021. Szeptember 06. 08:51, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Meghalt egy férfi, akit több autó is elütött Szigetszentmiklósnál
Meghalt egy 28 éves férfi, akit több autó is elütött Szigetszentmiklósnál vasárnap éjszaka - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon hétfőn.
Az 5102-es út 5-ös kilométerénél gázolta el egy személyautó a gyalogost, aki a baleset miatt átesett a szemközti forgalmi sávba, és ott is nekicsapódott egy gépkocsinak.
A férfi a helyszínen meghalt - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 28. 11:49, vasárnap | Belföld
Kapitány István: Magyarország részese az európai energiatárolásról szóló megállapodásnak
Magyarország részesévé vált annak a háromoldalú megállapodásnak, amely 22 uniós tagállam, több európai uniós intézmény és iparági szereplők részvételével jött létre az energiatárolás európai kiépítésének felgyorsítására
2026. Június 27. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Magyarországon kiemelkedően magas az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
Magyarországon kiemelkedően magas, 70-75 százalék körüli az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
2026. Június 27. 11:00, szombat | Belföld
Tanács Zoltán: a robotika elképesztő sebességű iparág
A robotika elképesztő sebességű iparág - hangoztatta Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter pénteken Győrben
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
