Hírek
2021. Július 08. 09:20, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt öt beteg, 55-tel nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt öt beteg, és újabb 55 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu csütörtökön,
kiemelve: eddig 5 523 878 embert oltottak be Magyarországon, közülük 5 126 330-an már a második adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 808 393-ra nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 30 004-re, a gyógyultaké 740 790-re emelkedett.
Az aktív fertőzöttek száma 37 599. Kórházban 72 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 13-an vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 1678-an vannak, a mintavételek száma 6 179 187-re nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába
- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.
2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld
Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben
A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben
2026. Május 05. 14:00, kedd | Belföld
A közlekedésfejlesztésre fordítható uniós források hazahozataláról tárgyal Brüsszelben Vitézy Dávid
A közlekedés- és infrastruktúrafejlesztésre fordítható európai uniós források minél gyorsabb hazahozataláról és felhasználásáról kezd tárgyalást a közlekedési és beruházási miniszteri poszt várományosa Brüsszelben
