2024. szeptember 21, szombat - Máté

2016. Január 08. 12:23, péntek | Helyi
Forrás: MTI

Megharapta a rendőrt Szegeden

Rendőrökre támadt egy villamoson utazó nő Szegeden, miután ellenőrök kérték az egyenruhások segítségét - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője pénteken az MTI-t.
(A kép illusztráció!)

Szenti Szabolcs közölte, az ellenőrök csütörtökön késő este hívták a rendőröket, mivel az egyik utas nem volt hajlandó jegyet vagy bérletet felmutatni. A járőrök felszólították a hangoskodó asszonyt, hogy igazolja magát, de a nő ekkor megpróbált távozni.

A rendőrök emiatt elő akarták állítani, erre az asszony agresszívvá vált, ezért a rendőrök megpróbálták megbilincselni. A nő ellenállt, rúgott és kapálódzott, majd az egyik rendőrt meg is harapta - tette hozzá az őrnagy.

Az 54 éves asszonyt végül előállították.

A történteket a Szegedi Rendőrkapitányság vizsgálja, és hivatalos személy elleni erőszak bűntettének gyanúja miatt feljelentést tett a Szegedi Járási és Nyomozó Ügyészségen.

2024. Szeptember 20. 13:08, péntek | Helyi

Ismét Félegyházára érkezik a mammográfiás szűrőbusz

A Népegészségügyi Program keretében a veszélyeztetett női lakosság emlőszűrő vizsgálata tovább folytatódik.

2024. Szeptember 19. 13:16, csütörtök | Helyi

Emlékezzünk együtt a szervdonorokra

Emlékezzünk együtt a szervdonorokra, a tiszteletükre állított emlékmű 6. évfordulóján.

2024. Szeptember 19. 12:40, csütörtök | Helyi

Hétvégén útlezárások lesznek Félegyházán

2024. Szeptember 19. 11:13, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.