Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2014. Április 15. 11:17, kedd | Helyi önkormányzati
Forrás: Félegyházi Hírek

Megkezdődött a GYIÖK választás

Megkezdődött a GYIÖK választás

Képviselőket választ ma (április 15-én) a város iskoláinak diáksága.

Képviselőket választ ma (április 15-én) a város iskoláinak diáksága. Lényeges változás, hogy a korábbi gyakorlattól eltérően minden általános és középiskolai tagintézményéből 2-2 képviselő lesz tagja a Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzatnak. Kapus Krisztián polgármester és Erdei József, GYIÖK-ös képviselő, a Választási Bizottság tagja a József Attila iskolába látogatott, ahol meggyőződtek arról, hogy rendben és fegyelmezetten zajlik a voksolás. A választások eredményhirdetését 15 órakor tartják meg a városházán.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek

Ötmillió forint értékű marihuána

Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.

2026. Február 04. 13:26, szerda | Helyi

Kigyulladt egy rakodógép Kiskunfélegyháza külterületén

A tűzoltók két vízsugárral fékezték meg a tüzet.

2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek

Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett

Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.

2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború

Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést