Városlista
2025. október 13, hétfő - Kálmán

Hírek

2014. Június 21. 20:09, szombat | Helyi sport
Forrás: Félegyházi Közlöny

Megnyerte a rájátszást a Kiskunfélegyházi HTK

Megnyerte a rájátszást a Kiskunfélegyházi HTK

3-2-re győzött idegenben, így feljutott az NBIII-ba a Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata.

3-2-re győzött idegenben, így feljutott az NBIII-ba a Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata. A félegyháziak a párharc első mérkőzésén hazai pályán 2-2-es döntetlent játszottak, ezt követően voltak képesek idegenben a bravúrra. Ellenfelük, a Békés megyei bajnok Szabadkígyósi SZSC a veretlenül elért bajnoki címe után hazai pályán bukta el a rájátszást.
A találkozón a KHTK szerezte az első gólt, Némedi Norbert a 34. percben vette be a hazaiak kapuját. /0-1/

A lehető legjobbkor, az első félidő hajrájában Lapsánszki növelte kettőre az előnyt, így a szünetben magabiztosan vezettek a félegyháziak. /0-2/

Ekkor még az esetleges hosszabbításra is volt esély, főleg azután, hogy a szabadkígyósi Cseke T. a 66. percben betalált. /1-2/

A KHTK végül nem engedte ki a kezéből a mérkőzést. A 75. percben büntetőhöz jutott a csapat, amit Balog Marcell értékesített. /1-3/

Innentől kezdve már három gól kellett volna a hazai együttesnek a párharc megnyeréséhez. Szépíteniük ugyan még sikerült, de nem tudták megfordítani az állást. /2-3/

OSZTÁLYOZÓ AZ NB III-BA JUTÁSÉRT

VISSZAVÁGÓK

Szabadkígyósi SZSC–Kiskunfélegyházi HTK 2–3 (0–2)

Gólszerző: Cseke T. (66., 90. – az elsőt 11-esből), ill. Némedi (34.), Lapsánszki (43.), Balog (75. – 11-esből)

Feljutott: a Kiskunfélegyházi HTK, 5–4-es összesítéssel

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 12. 21:48, vasárnap | Helyi sport

A kiskunfélegyházi birkózó, aki 25 év után is példát mutat a fiataloknak

Ezen a héten zajlott Tatabányán a Veterán Világbajnokság, ahol kiskunfélegyházi birkózó – Fekete László - is szőnyegre léphetett.

2025. Október 06. 12:59, hétfő | Helyi sport

Dobos Eszter és Harriet taroltak a Berente Kupa Döntőjén

Balástyán, a Leon-Cavallo Lovardában rendezték meg 2025. október 4-én a CSMLSZ Berente Kupa Döntőjét, ahol Dobos Eszter és lova, Harriet kimagasló teljesítményt nyújtottak.

2025. Szeptember 29. 15:21, hétfő | Helyi sport

Éremesővel Köszöntött az Ősz a Koppányoknál

2025. szeptember 14-én rendezte meg a Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző és Sport Egyesület az 54. Tűzmadár Íjászversenyét, megy egyben a 2025-ös Tűzmadár Versenysorozat döntő fordulója is volt.

2025. Szeptember 29. 10:27, hétfő | Helyi sport

Bianka újabb aranya, félegyházi fiatalok a dobogón Miskolcon

Kettő országos bajnokságon mérettették meg magukat a birkózók az elmúlt hét végén.