Hírek
2022. Május 19. 06:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Megszökött egy fogoly a pálhalmai börtönből
Megszökött egy fogoly a Pálhalmai Országos Büntetés-végrehajtási Intézetből szerda délelőtt - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A 28 éves férfi engedély nélkül ismeretlen helyre távozott az intézmény hangosi szarvasmarhatelepéről, ahol munkát végzett.
A fogvatartott jogerős ítélet alapján töltötte szabadságvesztését a büntetés-végrehajtási intézetben.
A rendőrség fogolyszökés gyanúja miatt nyomoz, nagy erőkkel keresi a férfit - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 21. 13:00, szombat | Belföld
NVI: országos informatikai próbák segítik a választás előkészítését
Valamennyi helyi választási iroda bevonásával országos informatikai és igazgatási próbákat tart a Nemzeti Választási Iroda (NVI) az áprilisi országgyűlési választás előkészítése érdekében - közölte az NVI a honlapján pénteken.
2026. Március 21. 11:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: nem küldünk magyar katonákat a Közel-Keletre
Gulyás Gergely bizonytalan volt a kérdésben, Trump kérésére ő megfontolná a dolgot.
2026. Március 21. 10:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: újítsuk meg a háborúellenes szövetséget!
"Tanulni kell az elmúlt négy év tapasztalataiból arról, hogyan maradtunk ki a háborúból" - mondta Orbán.
