Hírek
2013. November 18. 14:20, hétfő |
Helyi sport
Forrás: - Seres László -
Megyei Sakk hírek

Az 5. fordulóval búcsúztatták az évet november 17-én a Nemzeti Sakk Csapatbajnokság résztvevői, melynek eredményei a következőképp alakultak:
Az 5. fordulóval búcsúztatták az évet november 17-én a Nemzeti Sakk Csapatbajnokság résztvevői, melynek eredményei a következőképp alakultak:
NB-I/B Maróczy csoport:
Tóth László SE – Vasas SC (7 – 5)
A kecskemétiek a győzelemmel egy helyet javítottak, a 4. helyre jöttek fel.
NB-II. Asztalos csoportban nem volt forduló (ott 10-csapat van), így a Bajai SSC maradt a 3. helyen.
NB-II. Tóth csoport:
Újszászi VVSE – Félegyháza-Csongrád (10 – 2)
TÁKISZ SE – Gyulai SE (5,5 – 6,5)
Röszkei SK – Tóth László SE-2 (8 – 4)
Ebben a csoportban nem hozott sikert az évzáró forduló, csapatank a tabella alján helyezkednek el.
A következő forduló már a jövő évben lesz:
VI. forduló 2014. február 2.
Tóth László SE – Pénzügyőr SE-2
Abonyi SE – Tóth László SE-2
Félegyháza–Csongrád – TÁKISZ SE
a Bajai SSC még akkor is szabad!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 01. 08:54, kedd | Helyi sport
Két bronzérem a birkózóknál
Dabason rendezték a 10 és 11 éves szabadfogásúak magyar bajnokságát, ahol két bronzérmet szereztek a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzői.
2025. Március 04. 15:39, kedd | Helyi sport
Szárnyal a Koppányok Tűzmadara
2025. február 23-án, Kiskunfélegyházán, a Constantinum Sportcsarnokban szerveztek Történelmi Íjászversenyt a Turul Koppány Íjászai HSE tagjai.
2025. Február 27. 17:16, csütörtök | Helyi sport
Külföldön is sikeresen szerepeltek a birkózók az elmúlt hétvégén
Zágrábban, Horvátország nyílt bajnokságán Bárány-Almási Bianka, a KIMBA növendéke vehetett részt és az U17, 73 kg-os kategóriában első lett.
2025. Február 12. 08:52, szerda | Helyi sport
Belehúztak a Koppányok
Belehúztak a Turul Koppányok, nem csak az íjba, de a versenyzésbe is. 2025. év eleje is tele van versenyekkel, nagy versenyekkel, országos bajnokságokkal. Úgy látszik, hogy a versenyszezon az év 12 hónapjából áll.