Hírek
2018. Június 26. 13:17, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: pixabay
Mellkason lőtte saját barátját – Előzetesbe került a paksi férfi
Előzetes letartóztatásba helyezte a Szekszárdi Járásbíróság azt a paksi férfit, aki szombaton mellkason lőtte barátját - közölte a Tolna Megyei Főügyészség kedden az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint a 40 éves férfi ittas állapotban a Pakshoz tartozó Dunakömlődön összeszólalkozott a szomszédban, egy építkezésen dolgozó barátjával, majd egy engedély nélkül tartott távcsöves kispuskával rálőtt. A 35 éves sértett életveszélyesen megsérült.
A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság emberölési kísérlet, lőfegyverrel, illetve lőszerrel való visszaélés miatt indított eljárást a - korábban kétszer ittas járművezetésért elítélt - gyanúsított ellen - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 03. 07:43, szerda | Belföld
Lázár János: A MÁV-nak nincs saját forrása a nagy pályaudvarok felújítására
A következő időszakban ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el, az ehhez szükséges forrás maradéktalanul rendelkezésre áll
2025. December 03. 07:42, szerda | Belföld
Rétvári Bence: jövő februárban érkezik a fegyverpénz
Jövő februárban érkezik a fegyverpénz, hathavi juttatást kap minden hivatásos rendvédelmi dolgozó - közölte kedden közösségi oldalán a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára.
2025. December 03. 07:41, szerda | Belföld
Átfogó kampányt indít a Fidesz a Tisza Párt állítólagos megszorító csomagjáról
\"Átfogó kampányt indítunk a Tisza Párt baloldali megszorító csomagjáról\" - jelentette be a Fidesz parlamenti frakcióvezetője kedden a Facebook-oldalán.
2025. December 02. 07:12, kedd | Belföld
ÉKM: a főutakon emelkednek a díjak a kamionok számára
Magyarország kormánya átfogó intézkedéscsomagot fogadott el, amelynek célja a teherforgalom visszaterelése a gyorsforgalmi úthálózatra.
