Hírek
2017. November 13. 09:12, hétfő |
Helyi
Forrás: Adrienn
Mindent felvonultattak, ami egy esküvőhöz kell
Immáron 8. alkalommal rendezte meg Csikósné Fehér Irén november 12-én az Esküvő Kiállítást, melynek a Móra Ferenc Művelődési Központ adott otthont.
Az egész napos rendezvényen az érdeklődők részletes tájékoztatást kaptak az esküvő szervezéséről, válogathattak a vőlegény, menyasszony, koszorúslány, „újasszony” és „újember” ruhák között. De kiválaszthatták a jegygyűrűket is, sőt a mennyasszonyi csokrokról, tortákról, süteményekről is informálódhattak.
A kiállítóknak köszönhetően betekintést nyerhettek a házasulandók abba is, hogy milyen lehetőségek vannak a jeles esemény megörökítésére, illetve az asztalok feldíszítésének, megterítésének lehetőségeit is megcsodálhatták.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 02. 14:46, kedd | Helyi
Kiskunfélegyházán tartott fogadóórát Lezsák Sándor országgyűlési képviselő
November 27-én került sor Bács-Kiskun Vármegye 4. számú választókerületének országgyűlési képviselője soron következő fogadóórájára.
2025. December 01. 09:03, hétfő | Helyi
Három versenyen értek el sikereket a félegyházi birkózók az elmúlt hétvégén
A Bárány-Almási család gyermekei közül a legkisebb is felnőtt nagyobb testvéreihez és már róla is elmondható, hogy Magyarország bajnoka.
2025. November 29. 21:18, szombat | Helyi
Bemutatták Lezsák Sándor legújabb művét a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban
November 27-én, csütörtökön mutatták be Lezsák Sándor: Habcsók című művét a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.
2025. November 29. 13:25, szombat | Helyi
Tornaszobát avattak a Gátéri Liget Óvodában
Ünnepélyes keretek között adták át csütörtök délután a Gátéri Liget Óvoda új tornaszobáját.












