Hírek
2016. December 19. 11:36, hétfő |
Helyi
Forrás: Adrienn
Mindkét nap teltház előtt zenéltek

December 17-én és 18-án is óriási érdeklődés kísérte a Kiskunfélegyházi Ifjúsági Fúvószenekar és Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar adventi koncertjét.
Az immáron hagyományosnak mondható ünnepi eseménynek a Kiskunhalasi SC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Középiskolája és Szakiskolája adott otthont és jótékony célzattal került megrendezésre. A belépőjegyek árával a Borsihalmi Művésztelepet támogatták a hangversenyen megjelent érdeklődők.
A testnevelő csarnok mindkét nap megtelt az érdeklődő közönséggel. A két zenekar Tóth László és Kis-Fekete Vilmos vezényletével a klasszikus dallamok mellett modern zenékkel is színesítette a repertoárját.
Látványosságban sem volt hiány, mert a káprázatosan feldíszített tornatermen kívül a Jégvarázs című animációs mesefilm zenéjének felcsendülésekor kivetítőn a mese történetéből láthattuk képkockákat.
A hangverseny végül a két zenekar közös előadásával fejeződött be, melyben karácsonyi énekeket hallhattunk Jankovszky Ferenc karnagy vezényletével.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 14. 14:24, hétfő | Helyi
Szakmakóstoló tábor a Mezgében
2025. Július 13. 07:25, vasárnap | Helyi
Hírek az Ótemplomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP
2025. Július 13. 07:24, vasárnap | Helyi
Hírek a Szent István templomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP