Hírek
2013. Május 17. 11:48, péntek |
Helyi önkormányzati
Forrás: Félegyházi Közlöny
Miniszteri kitüntetést kapott alpolgármesterünk
A honvédelem ügyének támogatása, valamint a huzamos időn át végzett kiemelkedő munkája elismeréseként „II. osztályú Honvédelemért Kitüntető Címmel” tüntették ki Balla Lászlót
A honvédelem ügyének támogatása, valamint a huzamos időn át végzett kiemelkedő munkája elismeréseként „II. osztályú Honvédelemért Kitüntető Címmel” tüntették ki Balla Lászlót, Kiskunfélegyháza Város alpolgármesterét a Honvédelem Napja alkalmából. Az elismerést május 16-án adta át számára Varga Tamás, a Parlament honvédelmi államtitkára Budapesten, a Stefánia palotában. A kitüntetéssel a Kiskunfélegyházi a Petőfi Sándor Petőfi Bajtársi Egyesület munkájának támogatását, segítését honorálta a szaktárca.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 16:00, szerda | Belföld
NAV: az Adótraffipax rovatból tájékozódni lehet, hogy hol és milyen típusú ellenőrzések várhatók
2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek
Ötmillió forint értékű marihuána
Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.
2026. Február 04. 13:26, szerda | Helyi
Kigyulladt egy rakodógép Kiskunfélegyháza külterületén
A tűzoltók két vízsugárral fékezték meg a tüzet.
2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek
Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett
Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.
